www.narechena.org.ua > Свадебные новости > СВАДЬБА. СЕМЕЙНЫЙ ВЕРНИСАЖ. МИР МОДЫ

СВАДЬБА. СЕМЕЙНЫЙ ВЕРНИСАЖ. МИР МОДЫ


7 апреля 2011. Разместил: Baxus
7-10 апреля 2011 г. в Международном выставочном центре (Киев, Броварской пр-т, 15, 1-й павильон) состоится XI Международная специализированная выставка "Свадьба. Семейный вернисаж. Мир моды — 2011"

Інформаційне повідомлення

 

7 квітня 2011 р. о 12.30 у Міжнародному виставковому центрі

(Київ, Броварський пр-т, 15, 1-й павільйон, вхід зі сторони м.Лівобережна)

відбудеться святкова церемонія відкриття

XІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Весілля. Сімейний вернісаж. Світ моди - 2011».

 

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»,

 

Не буде перебільшенням стверджувати, що, вже за понад 10-річною традицією, весільний сезон в Україні розпочинається з відкриттям Міжнародної спеціалізованої виставки «Весілля Сімейний Вернісаж. Світ Моди». Ця одна з найпопулярніших і найяскравіших подій року не тільки представляє найновіші  світові тенденції весільної та вечірньої моди, а й слугує індикатором рівня розвитку весільної й святкової індустрії країни.

 

Церемонія відкриття підкорена провідній ідеї виставки - перетворити взяття шлюбу або сімейного свята у феєричну й незабутню подію. Цей настрій започаткують привітання організаторів, які підхопить й продовжить яскрава шоу-програма: виступи артистів, театралізовані церемонії весілля в різних стилях, покази колекцій весільних і вечірніх суконь, розіграші та конкурси для молодят. Саме таке поєднання класичних виставкових технологій і ефектних засобів шоу-вистави створить для учасників виставки атмосферу безперервного та яскравого свята.

 

Акредитація журналістів: e-mail pres@iec-expo.com.ua, або за тел.: 201-11-74, 201-11-61 (згідно з правилами акредитації ЗМІ:  http://www.mvc-expo.com.ua/uk/pressroom/1204114641// )

 

На стендах виставки учасники представлять як нові торгові марки й вже відомі міжнародні бренди весільних і вечірніх суконь та чоловічих костюмів, так і пропозиції від організаторів свят та весільних агенцій, фото і відеостудій, салонів краси та студій флористичного дизайну, послуги ресторанного бізнесу й всі інші необхідні складові, що перетворюють урочисті моменти життя на справжнє свято. Адже за своєю концепцією цей міжнародний виставковий проект об'єднує діяльність компаній різного профілю з метою створення цивілізованого ринку якісних весільних та святкових послуг.

 

Під час всіх днів виставки триватиме шоу-програма: театралізовані церемонії весілля в національному і європейському стилях, виступи творчих майстерень і колективів, майстер-класи весільних стилістів (макіяж та зачіска для нареченої) та весільних фотографів, показ  тенденцій весільної моди 2011 року від провідних весільних салонів та дизайн-студій «Чарівний образ нареченої».

 

Також в рамках виставки проходитимуть конкурси для спеціалістів:

Конкурс весільної фотографії

Конкурс Весільного та Вечірнього стилю (для професійних майстрів-стилістів з перукарського мистецтва та візажу)

 

Ділова програма виставки запропонує відвідати Перший бізнес-форум для спеціалістів весільної індустрії, а також Семінар для наречених.

 

Саме завдяки такій насиченості подіями виставка «Весілля. Сімейний вернісаж. Світ моди» стала місцем традиційної зустрічі авторитетних професіоналів і представників ділових кіл всіх сфер індустрії свята.

 

Генеральний медіа-партнер виствки - журнал "Жених&Невеста".

 

Додаткова інформація щодо тематики і програми виставки на сайті: www.iec-expo.com.ua

 

Прес-служба Міжнародного виставкового центру